Doskonała lokalizacja Wyszukana architektura Przystępna cena

 

 


- WYBIERZ SWÓJ DOM -


Opis inwestycji

  Osiedle na Wzgórzu usytuowane jest w wyjątkowym miejscu, ekskluzywnej enklawie zieleni dzielnicy Kukułek. Doskonała lokalizacja - na szczycie wzgórza, z którego rozciąga się piękny widok na panoramę Sosnowca, zapewnia mieszkańcom nastrój prywatności, wypoczynku, spokoju i ciszy, a jednocześnie możliwość szybkiego dotarcia do Centrum Sosnowca. Dogodne połączenie z ważnymi szlakami komunikacyjnymi: łączącą ze śródmieściem Sosnowca ul. Gen. Władysława Andersa, Wschodnią Obwodnicą GOP (S1) i S86, zapewnia łatwy dojazd do największych miast aglomeracji śląskiej.

Projektanci Osiedla na Wzgórzu położyli szczególny nacisk na funkcjonalne rozplanowanie domów, a także na prostotę, harmonię i estetykę oraz wykorzystanie naturalnych materiałów. W efekcie powstały budynki o wyszukanej architekturze, które dzięki zastosowaniu płaskiego dachu są ustawne i pozwalają wykorzystać pełną wysokość kondygnacji I piętra. Modernistyczny styl oparty jest o przyjazne materiały - kamień i drewno, a integralnym elementem architektury osiedla jest zieleń.

Osiedle na Wzgórzu powstaje na powierzchni 5,2 tys. m2. Cała inwestycja, to 15 domów o powierzchni ok.150 m2, w zabudowie szeregowej w dwóch ciągach - odpowiednio po 6 i 9 domków.

Pomagamy także w zdobyciu środków na zakup Twojego domu. Dzięki współpracy z największymi bankami działającymi na polskim rynku pomożemy Ci dobrać odpowiedni dla Twoich potrzeb kredyt.ZAKRES PRAC, KTÓRE ZOSTANĄ WYKONANE:

            - woda,

            - gaz,

            - prąd,

            - kanalizacja,

           

MOŻLIWOŚĆ ZMIAN - wg indywidualnej wyceny:

      

 

logo

 

 

kaizerbrecht

Osiedle na Wzgórzu

Biuro sprzedaży

ul Łomżyńska 2
41-219 Sosnowiec

tel. +48 500 078 500

a.kornobis@zrbjedrzejczyk.pl

Aktualności

Dla osób, które podpiszą umowę do 20.12.2017r. RABAT 10000 zł

11/12/2017

Spraw sobie świąteczny prezent! Podpisz umowę kupna domu do 20.12.2017r. a dostaniesz  rabat 10000 zł!

© Copyright by Osiedle na wzgórzu
projekt graficzny: fotokorporacja.pl
realizacja: Triso.pl